X
تبلیغات
 
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ :: نويسنده : آکات

 آلومینیوم (Aluminium)
 آلومینیوم فلزی کم وزن و شکل پذیر است که شکل ظاهری آن نقره ای است زیرا زمانی که د رمعرض هوا قرار می گیرد یک لایه از اکسید آلومینیوم بر روی سطح آن تشکبل می شود که این لایه از آلومینیوم در برابر عوامل جوی و فرسایشی محیط محافظت می کند. آلومینیوم غیر قابل اشتغال و غیر رادیواکتیو است به همین دلیل جهت ساخت انواع نرده وحفاظ ساهتمانی گزینه مناسبی است.

ویژگی های نرده آلومینیومی :
نرده آلومینیوم هرگز زنگ نمی زند.
نرده آلومینیوم هرگز تغییر رنگ نمی دهد.
نرده آلومینیوم با وجود وزن کم نسبت به آهن و استیل از سختی و مقاومت بالایی برخوردار است.
نرده آلومینیوم دارای تنوع طرح و رنگ بندی متنوع ای است.

آنودایز آلومینیوم
آنودایز كردن (Anodizing)
در روش آنودایز کردن در واقع از مقاومت زیاد لایه پوششی آلومینیم اکسید Al2O3 كه بلافاصله بر روی سطح آلومینیوم که در معرض هوا قرار می گیرد تشكیل می گردد ، استفاده می شود. این لایه به طور طبیعی تشکیل می شود، بسیار نازک، چسبنده است. آنودایز كردن در اصل ضخیم كردن این لایه اكسیدی به ضخامت تا چندین هزار برابر ضخامت لایه اكسیدی طبیعی می باشد. در آنودایز کردن فلز آلومینیوم امکان اضافه کردن رنگ نیز به آلو مینیوم وجود دارد.
نرده آلومینیومی آکات دارای آنودایز ضخامت حداقل ۱۰ میکرون است.

انواع نرده آلومینیوم

نرده آلومینیومی درکل در سه مقطع گرد , بیضی و چهارگوش تولید می شود. که هرکدام از این مدل های نرده آلومینیومی دارای رنگ بندی خاص خود می باشند.

نرده آلومینیومی رنگ سیلور: این نوع نرده آلومینیومی یکی از رایج ترین و درعین حال مقاوم ترین نوع نرده آلومینیومی که امکان ترکیب با سایر رنگ بندی های نرده آلومینیومی را دارد می باشد. این نوع نرده آلومینیومی به دلیل رنگ نقره ای آلودگی را کمتر بر روی خود نشان می دهد مورد مناسبی برای امکان پر تردد و عمومی است استحکام بالا و مقاومت عالی در برابر فرسایش و عوامل محیطی یکی از ویژگی های این مدل نرده آلومینیومی است.

نرده آلومینیومی رنگ طلایی: به دلیل ظاهر شیک و خاص خود بهترین انتخاب از میان انواع دیگر نرده آلومینیومی برای استفاده در ساختمان های لوکس و با معماری خاص است رنگ طلایی این نوع نرده آلومینیومی به دلیل ضخامت بالا درآنودایز آن بسیار پایدار بوده و بدون هیج مشکلی برای همیشه زیبایی و جذابیت رنگ طلایی خود را حفظ می کند.

نرده آلومینیومی رنگ برنزی: این نوع نرده آلومینیومی که به نرده آلومینیوم شامپاینی نیز معروف است به دلیل رنگ متفاوت بیشترین کاربرد در راه پله هایی دارد که از سنگ روشن و نورپردازی مناسب استفاده کرده باشند . این مدل نرده آلو مینیومی دارای ظاهری بسیارشیک و مدرن است.

نرده آلومینیومی طرح چوب: این نرده آلومینیومی  به دلیل شباهت زیاد به ظاهر طبیعی چوب و رنگ گرم و طبیعی خود بهترین گزینه جهت استفاده در ساختمان هایی با معاری و دیزاین گرم و طبیعی است که می توان هم خوانی زیادی با دیوارپوش ها کف پوش ها و پنجره هایی که رنگ و طرحی از چوب دارند داشته باشد.

نرده آلومینیومی رنگ مشکی: شاید به جرات می توان گفت این مدل نرده آلومینیومی خاص ترین نوع نرده است که با ترکیب با سایر مدلهای نرده آلومینیومی می توان طرح هایی خلاقانه و متفاوت را در نرده آلومینیومی به وجود آورد.

قیمت نرده آلومینیومی: قیمت نرده آلومینیوم برحسب مترطول دستگیر و پایه مادر نرده اجرا شده در راه پله می باشد البته کیفیت نرده آلومینیومی و همچنین مدل نرده و رنگ نرده آلومینیومی انتخابی در قیمت گزاری بسیار تاثیر گذار است.

مراحل اجرای نرده آلومینیومی: ابتدا مکان اجرای نرده آلومینیومی اندازه برداری می شود تا متراژ نرده مورد نیاز محاسبه شود بر این اساس در صورتی که در ساخت ساختمان از معیارهای استاندارد در طراحی استفاده شده باشد متراژ هر راه پله در هر طبقه بین ۵ تا ۶ متر است. بعد از انداز برداری نوبت به تعیین مکان سوراخ کاری جهت نصب پایه های نرده آلومینیومی است که به صورت استاندارد هر پایه بعد از پایه مادر نرده آلومینیومی یک پله در میان نصب می شود پس از نصب بولتهای نگهدارنده و اجرای پایه ها نوبت به اتصال گارد های محافظ است که به وسیله یراق مخصوص به پایه ها متصل می شوند در آخر باید دستگیر آلومینیومی را بروی پایه ها سوار کرده.

در نرده آلومینیومی آکات از بهترین و باکیفیت ترین قطعات نرده آلومینیومی و متنوع ترین طرح ها و رنگ های نرده آلومینیومی ساخت کشور ترکیه استفاده می شود. نمای اسپایدر

 نمای شیشه ای اسپایدر

 قیمت نمای اسپایدر

 نمای کامپوزیت

 نمای کامپوزیت آلومینیوم

 نمای کامپوزیت مغازه

  قیمت نمای کامپوزیت

 نرده تمام شیشه ای

 نرده شیشه ای

 قیمت نرده شیشه ای

نرده آلومینیوم

 نرده آلومینیومی ترکیه

 نرده آلومنیوم طرح چوب

 قیمت نرده آلومینیومیبرچسب ها : آلومینیوم ،


ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :
نمای اسپایدر,نمای کامپوزیت,نرده آلومینیومی,نرده شیشه ای آکات
طراحی و اجرای انواع نمای اسپایدر شیشه ای,نمای کامپوزیت آلومینیوم,نرده شیشه ای,نرده آلومینیومی
درباره ما


    طراحی و اجرای انواع نمای اسپایدر شیشه ای,نمای کامپوزیت آلومینیوم,نرده شیشه ای,نرده آلومینیومی
    وبسایت رسمی نمای اسپایدر و نمای کامپوزیت آکات www.akat-co.com
    وبسایت رسمی نرده , حفاظ آکات www.akat-steel.ir
آرشيو وبلاگ
آمار وبلاگ
افراد آنلاین : ۱
بازدید امروز : ۱
بازدید دیروز : ۰
بازدید این هفته : ۱
بازدید این ماه : ۳
بازدید امسال : ۱۱
بازدید کل : ۳۵
تعداد پست ها : ۶۱
تعداد نظرات : ۰

                    
 
 
 
طراحی سایتگروه طراحی چت روممبلچت باران|چت|چت رومپروژه متلبچتساخت وبلاگ